Wyndham Sao Paulo Paulista

Alameda Campinas, 540, 01404-000 São Paulo, Brazylia

  • Do 2 osób
  • Do 27 m²
  • Basen
  • Spa lub wellness

Na stronie Wyndham Sao Paulo Paulista możesz obejrzeć zdjęcia, sprawdzić dostępne pokoje oraz ceny i dostępność. Odległość od centrum wynosi 2,69 km. Obiekt oferuje basen, pobyt ze zwierzętami oraz bezpłatne Wi-Fi.

W miejscowości São Paulo znajduje się hotel Wyndham Sao Paulo Paulista.

Dostępne pokoje mają do 27 m². Największy pokój jest przeznaczony dla dwóch osób i ma jedną sypialnię.

Pokoje mają prywatną łazienkę i klimatyzację. Na miejscu goście mogą skorzystać z basenu, centrum spa i sauny.

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~390 zł

Wybór pokoi

Business Room with 1 Queen Bed, Non Smoking

  • prywatna łazienka
  • widok na miasto
  • klimatyzacja

2 osoby27 m²prywatna łazienka

Wyndham Sao Paulo Paulista - udogodnienia

  • darmowe Wi-Fi
  • parkowanie gratis
  • klimatyzowane pokoje
  • pływalnia
  • pokoje dla rodzin
  • całkowity zakaz palenia
  • przyjazne zwierzętom domowym
  • restauracja

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod
Wymeldowaniedo

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować.

Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Łóżeczko dziecięce — dla dzieci w wieku 0–3 lat

Zwierzęta

  • Obiekt akceptuje zwierzęta, przy czym może być naliczana dodatkowa opłata.
Ważne informacje

Please note, guests must present the booking confirmation upon check-in.

Reservations must contain the guest’s first and last name.

According to the Brazilian Federal Law 8.069/1990, minors under 18 years old cannot check into hotels unless they are accompanied by their parents or a designated adult.

If the minor is accompanied by an adult other than his parents, it will be necessary to present a written authorization for the minor to check into the hotel.

Such authorization must be notarized and signed by both parents.

All minors under 18 years old also need to present a valid ID with photo, to prove their identity and that of his/her parents.

This must be presented even if a minor is accompanied by his/her parents.

In response to the coronavirus (COVID-19), additional safety and sanitation measures are in effect at this property.

Food and beverage services at this property may be limited or unavailable due to the coronavirus (COVID-19).

Due to the coronavirus (COVID-19), this property is taking steps to protect the safety of guests and staff.

Certain services and amenities may be reduced or unavailable as a result.

Spa and gym facilities at this property are unavailable due to the coronavirus (COVID-19).

Due to coronavirus (COVID-19), this property adheres to strict physical distancing measures.

Due to the coronavirus (COVID-19), wearing a face mask is mandatory in all indoor common areas.

Please inform Wyndham Sao Paulo Paulista of your expected arrival time in advance.

You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly using the contact details in your confirmation.

Guests are required to show a photo ID and credit card upon check-in.

Realizacja życzeń specjalnych zależy od dostępności i może wymagać dopłaty.

The Restaurant will be open from 06a.m till 11p.m, starting on March-11th.

No 24h room service available.

The Restaurant will be open only for breakfast starting on March-20th due to renovation.

No lunch or dinner available.

No room service available.

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu.

Prośbę możesz wpisać w polu 'Życzenia specjalne' albo przekazać bezpośrednio obiektowi, korzystając z danych z potwierdzenia rezerwacji.

Przy zameldowaniu trzeba okazać ważny dokument tożsamości ze zdjęciem i kartę kredytową.

Realizacja życzeń specjalnych zależy od dostępności i może wymagać dopłaty.

Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
 

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Wyndham Sao Paulo Paulista”?

Zameldowanie: od 14:00. Wymeldowanie: do 12:00.

Czy Wyndham Sao Paulo Paulista oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „Wyndham Sao Paulo Paulista” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Czy Wyndham Sao Paulo Paulista ma basen?

Goście mają dostęp do basenu.

Czy Wyndham Sao Paulo Paulista oferuje spa lub centrum wellness?

Na miejscu dostępne są udogodnienia spa lub wellness.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Wyndham Sao Paulo Paulista”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 2 osoby.

Czy Wyndham Sao Paulo Paulista ma restaurację lub oferuje śniadanie?

Na miejscu działa restauracja.

Czy Wyndham Sao Paulo Paulista ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Wyndham Sao Paulo Paulista na mapie: São Paulo

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Opinie o Wyndham Sao Paulo Paulista

Średnia ocena z 1 621 opinii na Booking.com to 7,4/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Wyndham Sao Paulo Paulista. Dodaj swoją na sleephotelssaopaulo.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10