Filadelfia Hotel

Hotel

São Paulo, BrazílieRua Cunha Gago, 453, 05421-001

Orientační cena za noc pro 2 osoby~1 476 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 3 hosty
  • Až 35 m²
  • Ložnice: 1

Pokoje a ceny

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~1 476 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O hotelu

V ubytování Filadelfia Hotel v lokalitě São Paulo najdete bar. Ubytování a místo „A CASA“ dělí 530 m.

Všechny pokoje mají klimatizaci, televizi a psací stůl. Vybavení zahrnuje vlastní koupelnu a fén.

Recepce funguje nepřetržitě a zavazadla si můžete také nechat v úschovně. Wi-Fi a parkování na místě jsou zdarma.

Vzdálenosti k vybraným místům

Stadion Pacaembu4,6 km
Muzeum umění São Paulo4,9 km
Ciccillo Matarazzo Pavilion5,7 km
Allianz Parque6 km

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Pokoje

Porovnat pokoje

Porovnejte velikost a vybavení jednotlivých pokojů. Kliknutím na název zobrazíte podrobnosti.

Pokoj nebo apartmánMaximální počet hostůPlochaPostele
Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi230 m²2 × Samostatná postel
Třílůžkový pokoj335 m²3 × Samostatná postel
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí225 m²Manželská postel
Třílůžkový pokoj Basic335 m²Samostatná postel, Manželská postel
Pomoc s výběrem
Pomoc s výběrem
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Vyberte počet hostů a požadované vybavení a porovnejte pokoje v ubytování Filadelfia Hotel. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Vybavení v každém ubytování

  • Vlastní koupelna
  • klimatizace
  • ručníky
  • fén
  • psací stůl

Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi

▾

Třílůžkový pokoj

▾

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

▾

Třílůžkový pokoj Basic

▾

Filadelfia Hotel - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Klimatizace
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Bar
  • Denní úklid
  • Recepce 24 hodin denně
  • Pokojová služba

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Hosté mladší 18 let se mohou přihlásit pouze s rodičem nebo zákonným zástupcem.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Parkování

Za parkování na místě se neplatí.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Access to the accommodation and café lounge is via stairs only.

The hotel has three floors.

The Filadelfia Hotel has free private parking for small vehicles.

There is 1 space per suite during your stay, subject to availability.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Hosté, kteří ještě nedovršili věku 18 let, se mohou ubytovat pouze s rodičem nebo zákonným zástupcem.

Jazyk
  • portugalsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je letiště „Congonhas Airport“ od ubytování „Filadelfia Hotel“?

Congonhas Airport se nachází 7,9 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 1 055 recenzí hostů je 7,8/10 . Přečtěte si recenze hotelu Filadelfia Hotel nebo přidejte vlastní.

Bose07 - 2023
7/10
★★★★☆

Zjistili jsme, že personál byl velmi ochotný a ocenili jsme možnost odevzdat jeden z našich kufrů předem, snídaně byla příjemná. Samotný pokoj však působil dost hlučně kvůli klimatizacím v sousední budově a postel měla základní, tenkou matraci. Oblast byla bezpečná.

ℹ) Recenze Filadelfia Hotel nevyjadřují stanovisko sleephotelssaopaulo.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Filadelfia Hotel - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování 3★ nebo obdobné úrovně

Toto ubytování
~1 476 Kč
Typická cena
~1 717 Kč

Levnější než 6 z 10 ubytování 3★ nebo obdobné úrovně v tomto městě.

Porovnané ubytování 3★ nebo obdobné úrovně: 337

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~1 476 Kč
Typická cena
~2 089 Kč

Toto ubytování je o 29 % levnější než typická cena této skupiny.

Ubytování 3★ nebo obdobné úrovně s barem a s parkováním zdarma: 22

Za podobnou cenu

~1 255 Kč – ~1 698 Kč

  • Porovnaná ubytování 92
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 43
  • S bazénem 27
  • Se snídaní 4

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

Laguna - Studio Perfeito para Você - F1 - Tokio Marine - Vibra!

9,9/10 ~1 451 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín. Zahrnujeme oficiální hotelové hvězdičky i odhadovaný standard ubytování.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování. Standard zahrnuje oficiální hotelové hvězdičky (★) i odhadovanou úroveň jiných ubytování (●). Ne každý objekt ve skupině má oficiální hotelovou kategorii.